O nas

Posiadamy doświadczenie w kompleksowej obsłudze inwestycji. Indywidualne podejście podczas realizacji pozwala na opiekę nad projektem w każdej jego fazie od koncepcji przez uzgodnienia niezbędnej dokumentacji do nadzoru autorskiego. Nasze kwalifikacje i praktyka zespołu specjalistów umożliwiają nam podjęcie najciekawszych wyzwań jak i tych najbardziej przyziemnych.

Specjalizujemy się przede wszystkim w architekturze mieszkaniowej i usługowej oraz wizualizacjach. Elastyczność, chęć mierzenia się z wyzwaniami i nieustanne poszerzanie horyzontów pozwala nam jednak przełożyć nawet najśmielsze wymagania stawiane przez inwestorów na szyte na miarę projekty.

Tomasz Urbanowicz

Założyciel pracowni ATU, której poświęca całą swoją pasję.

Architekt IARP, wyróżniony potrójną nagrodą za Dyplom Roku absolwent Politechniki Gdańskiej i stypendysta Rzymskiego Università Roma Tre. Nagradzany także w konkursach krajowych i zagranicznych. Uczestnik licznych warsztatów i konferencji architektonicznych.

Aktywny członek Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów. Posiada uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej nr 58/POOKK/V/2018

Wolny czas poświęca rodzinie i tenisowi.

Reklama